czarne mydło Babuszka Agafia

Produkty do pielęgnacji Babuszka Agafia

Każda z Pań pragnie mieć piękne i lśniące włosy. Często idąc ulicą, widujemy inne Panie, którym zazdrościmy zdrowych i pięknie wyglądających włosów, zastanawiamy się wtedy jak, w jaki sposób one, o nie dbają. Recepta jest prosta, bowiem najważniejszym czynnikiem, który powoduje, że włosy dobrze się prezentują jest używanie odpowiedniego szamponu. Godnymi polecenia są szampony firmy Babuszka Agafia (więcej o firmie i jej produktach).

 

Jaki szampon Babuszka Agafia wybrać?

Otóż najważniejszym czynnikiem, którym należy się kierować przy wyborze odpowiedniego szamponu jest z pewnością nasz rodzaj włosa i to, jakimi czynnikom go poddajemy na co dzień. Otóż wiadomą kwestią jest, że do włosów przetłuszczających się, nie wybierzemy szamponu, który jeszcze bardziej nam tą lśniącą strukturę włosa uwydatni. W takim przypadku odpowiednim szamponem będzie produkt nadający objętość naszym włosom.

Marka Babuszka Agafia jest to znana firma kosmetyczna, pochodząca z Rosji, która specjalizuje się w produkcji produktów jedynie naturalnych, wytwarzanych na syberyjskich olejkach, na rzadkich ziołach i roślinach. Produkty tej marki nie posiadają również żadnych konserwantów i składników, które mogłyby zaszkodzi skórze naszej głowy i osłabić cebulki włosa.

 

Wybrane produkty Babuszka Agafia

Czarne mydło do włosów tej firmy jest odpowiednie dla osób z problemem wypadających i przesuszających się włosów. Zapewnia odpowiednią pielęgnację i delikatnie oczyszcza, przy czym nie powoduje naruszenia delikatnego pH skóry. Cena tego produktu to 23,90 zł.

Kolejnym produktem tej firmy jest aktywne serum na porost włosów. Otóż serum to posiada siedem ekstraktów stymulujących wzrost włosa. Należy do nich między innymi: pokrzywa, melisa, prawoślaz, a także drożdże piwne. Cena tego produktu w drogerii internetowej, to koszt rzędu 13,90 zł. Serum należy rozpylić równomiernie na wysuszone i czyste włosy, następnie poczekać do wyschnięcia.

Category: Blog

Tagi: , ,

- Październik 4, 2017

Dodaj komentarz

Your email address will not be published / Required fields are marked *